English
 
Türkçe
 
 

Byguru.com

Ana sayfa
Firmamız
Ürünler
İletişim
Duyurular
Basında Biz
Kampanya
 

 

     1968 yılında kurulan firmamız; faaliyeti süresince, sağlık ve güvenlik ayakkabıları ve anatomik saboları imalatı üzerine faaliyet gösteren en kaliteli en dinamik ve en hızlı hizmet sunan kuruluş olmuştur. İki ana sektörde hizmet veren firmamız; sağlık ve güvenlik ayakkabıları ile  anatomik sabolardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile bu iki sektöre hizmet veren ilk ve tek kuruluştur.

 

     Firmamız kuruluşundan beri, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda çözümler üretmek, firmamızın temel hizmet anlayışı olmuştur. Bu nedenle faaliyet alanındaki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri sürekli takip

ederek teknolojisini, modellerini, en son yenilikleri müşterilerine sunarak sağlık ve güvenlik sektöründeki ilkleri gerçekleştirmektedir.

     Firmamızın temel prensiplerinden biri de müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktır. Bunun için geliştirilen üretim planında, üretimin her safhasında üretim, kalite departmanı tarafından takip edilmektedir. Kalite güvence sistemi ile düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine zamanında teslim etmek ve kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ön sıralarda yer almak firmamızın ana hedeflerinden biridir.

     Anatomik ayak giysileri üretiminde Türkiye'nin önde gelen markası "ByGuru" ile doktorlar, dişçiler, hemşireler, laborantlar, hasta bakıcıları, kısacası tüm sağlık personeli için yepyeni, sağlıklı, anatomik ve şık bir koleksiyon hazırladık. Ayaklarınızın anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan "ByGuru" saboları ayağınızı yormaz ve onu dış etkenlerden korur. Çünkü "ByGuru" sabolarımızın tabanı en son teknoloji kullanılarak doğa dostu poliüretandan üretilmiştir. Sıcak ve soğuğu çok iyi izole ettiği için ayakları terletmez. Sağlıklı, rahat, sağlam ve hafiftir.

     Üretimini yaptığımız ürünlerin satışı tüm ülke sathına yayılmış yaklaşık 400 bayiimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız tüm modelleri ile müşterilerinin özel istek ve ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılayabilmek için elinden gelen gayreti göstermektedir.

FİRMAMIZIN TEMEL İLKESİ : KALİTE

TEMEL POLİTİKASI: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

AYDERSAN'DA  HER ZAMAN ARADIĞINIZDAN DAHA FAZLASINI BULACAKSINIZ.

 
 

Ana Sayfa | Firmamız | Ürünler | Sağlık Sabo Grubu | Sağlık Ayakkabı Grubu | Sağlık Forma Grubu | İletişim