English
 
Türkçe
 
 

Byguru.com

Ana sayfa
Firmamız
Ürünler
İletişim
Duyurular
Basında Biz
Kampanya
 

 
   

Ekspomed 2012 Fuarında BYGURU coşkusu...

 

 
 
 

 

      Ülkemizde sağlık sektörü çalışanlarımızın büyük beğenisini kazanan, kalitesiyle, estetiğiyle, birbirinden şık yüzlerce modelleriyle ve tüketicilerinin memnuniyeti ile adından söz ettiren sektörünün yüz akı BYGURU saboları 12 - 15 Nisan 2012 de Tüyap Fuar Merkezinde Ekspomed 2012 ve Lab-Tek 2012 fuarında ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu.
 

     Fuar süresince kurumlar için örnek model olarak hazırlanan prodexy formalarının birbirinden güzel örnek tasarımları da kurumların takdirini kazandı.

   
   
     Sabo gurusu BYGURU, sabolarını 5 gün süren bu fuar süresince HALL 2 STAND 249'da yepyeni modelleri ile fuara özel fiyatlar, kampanyalar ve sürpriz hediyeler ile ziyaretçilerin ve kullanıcıların beğenisine sundu.
   
     Yeni sezona yeni ayakkabı modelleri ile girerek sezona damgasını vuran BYGURU, tam anatomik, iç astarları dahil komple hakiki deri sağlık ayakkabılarını da bu fuar süresince ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

 

   
     Bu fuar süresince ziyaretçilerin beğenisine sunulan ürünler içerisinde yer alan otoklavlanabilir antistatik sabolar ile "BYGURU" bu fuara damgasını vurdu.
 

     Fuar süresince standımızı ziyaret eden tüm bayilerimize, tüm medikal firmalara, tüm sağlık kurumları yetkililerine ve siz Aydersan dostlarına sevgi ve şükranlarımızı sunmayı borç biliriz.

 

"BYGURU" Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi 2010 Sponsoru

 

 

       İlki 2002 yılında düzenlenen “Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongreleri”nin 2010 yılında düzenlenecek olan dokuzuncusu için kongreye sponsor olarak destek veren "BYGURU" bu süreçte gerçekleştirilecek olan kongrenin diğerinden coşkulu, keyifli, özverili, başarılı ve geniş katılımlı olması için çeşitli etkinlikler düzenliyor.

     Daha önceki sekiz kongreyi düzenleyen okullarımıza, öğrencilerimize, hocalarımıza, emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. 01–03 Nisan 2010 tarihleri arasında Fethiye Ölü deniz’de yapılacak olan bu yılki kongrenin ana teması GENÇLİK ve DUYARLILIK. Eğitimin en önemli hedefi duyarlı insanlar yetiştirmek değil midir? İnsan odaklı çalışan, bilim ve sanattan oluşmasıyla övündüğümüz hemşirelik mesleği mensupları, bizce duyarlılığı en yüksek grup olmalıdır.

     Bu bağlamda 9. Uluslararası Katılımlı-Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresinde duyarlılıklarımız konuşulacak. İnsana, çevreye, eğitime, sağlığa, sanata, ekonomiye, teknolojiye, politikaya, kısacası yaşama duyarlılığımız tartışılacak. Akdeniz’in bu güzel beldesinde hemşirelik mesleği mensupları için özenle hazırlanmış bilimsel programın yanı sıra, sosyal programlardaki ç
eşitli aktivitelerle keyifli, eğlenceli bir dinlenme olanağı da sunulacak.

 
   BÖLGE BAYİLİKLERİ VERİLECEK
 
       Adana, Çanakkale, Edirne, Malatya, Diyarbakır, Sivas, Tokat illeri için İl bölge   bayilikleri verilecektir. Söz konusu illere verilecek Bölge bayilikleri ile ilgili müracatınızı bize Telefon, E-Mail yada Fax yoluyla iletin, gerekli inceleme ve değerlendirme sonucunda size vereceğimiz bölge bayii statüsüyle bölge bayii avantajlarımızdan yararlanın.
 
   BAYİMİZ OLUN BİRLİKTE ÇALIŞALIM
 
           Ürünlerimizin satışı için bayilik müracatınızı yapın birlikte çalışalım.  
         Hastane sabo ve ayakkabıları, Hastane kıyafetleri, Hotel, Restaurant, İş ve Güvenlik sabo ve ayakkabılarımızın satışı için bayilik müracatınızı web sitemizden bayilik müracatı yoluyla yada fax ile bize iletin, bayilik ile ilgili gerekli evraklar ve  
 
çalışma şartlarımız için sizinle en kısa süre içinde temasa geçelim hizmette yarışımızı birlikte sürdürelim.
 
 

Ana Sayfa | Firmamız | Ürünler | Sağlık Sabo Grubu | Sağlık Ayakkabı Grubu | Sağlık Forma Grubu | İletişim